Potwierdzona nowa marka w Farming Simulator 19

aside

Last modified date

W ostatnich dniach nie pojawiły się żadne nowe, sensacyjne informacje. Dzisiaj natomiast twórca pochwalił się nową marką, którą ujrzymy w !

Nie jest to żaden “breaking news”, ale aby otworzyć sierpień nową informacją powiązaną z Symulatorem Farmy 19, postanowiliśmy napisać krótką notkę na ten temat!

Do naszej dyspozycji zostanie oddany nowy sprzęt – HaulMaster Grain Cart firmy Elmer’s Manufacturing w 3 wersjach pojemnościowych – blisko 46 tys. litrów, nieco ponad 56 tys. litrów oraz prawie 70,5 tys. litrów. Oprócz tego będzie on dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Grain carts służą jako zastępstwo dla standardowych przyczep a ich główną zaletą jest większa stabilność w ciężkich warunkach (np. na błotnistym podłożu). Wykorzystywane są do przeładunku towaru do standardowych przyczep czy też naczep.

Dodatkową informacją na dziś jest to, że zaktualizowaliśmy galerię z FS 19 widoczną na głównej stronie na panelu bocznym! Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli podzielić się z wami nowymi informacjami.

Udostępnij ten mod do FS 19

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Anonimowo
Gość
Anonimowo

cool

Anonimowo
Gość
Anonimowo

fajnna

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Polskie maszyny byłyby super.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

moglby ddac polskie maszyny… w fs 15 bylo chyba dlc z ursusem i calym jego sprzetem……