Potwierdzona nowa marka w Farming Simulator 19

aside

Last modified date

W ostatnich dniach nie pojawiły się żadne nowe, sensacyjne informacje. Dzisiaj natomiast twórca pochwalił się nową marką, którą ujrzymy w !

Nie jest to żaden “breaking news”, ale aby otworzyć sierpień nową informacją powiązaną z Symulatorem Farmy 19, postanowiliśmy napisać krótką notkę na ten temat!

Do naszej dyspozycji zostanie oddany nowy sprzęt – HaulMaster Grain Cart firmy Elmer’s Manufacturing w 3 wersjach pojemnościowych – blisko 46 tys. litrów, nieco ponad 56 tys. litrów oraz prawie 70,5 tys. litrów. Oprócz tego będzie on dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Grain carts służą jako zastępstwo dla standardowych przyczep a ich główną zaletą jest większa stabilność w ciężkich warunkach (np. na błotnistym podłożu). Wykorzystywane są do przeładunku towaru do standardowych przyczep czy też naczep.

Dodatkową informacją na dziś jest to, że zaktualizowaliśmy galerię z FS 19 widoczną na głównej stronie na panelu bocznym! Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli podzielić się z wami nowymi informacjami.

Udostępnij ten mod do FS 19


Recoverable fatal error: Object of class WP_User could not be converted to string in /home/pdstrona/domains/fsmods.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 1045