Blog deweloperski: nowy system misji

status

Last modified date

Czas na drugi wpis z cyklu “blog deweloperski” twórców FS 19. Będą one służyć przedstawieniu i przybliżeniu nowych rozwiązań zastosowanych w FS 19. Tym razem na cel wzięliśmy system misji, który został w dużej mierze zmodyfikowany aby jeszcze bardziej uprzyjemnić rozrywkę i pozwolić ci grać dokładnie tak jak chcesz!

Pierwszą zmianą będzie modyfikacja samego aktywowania misji. Nie będziemy zmuszeni do przemierzania całej mapy tylko po to aby otrzymać zlecenie wykonania misji. Nowa pozycja w menu, kontrakty, będzie wyświetlała wszystkie dostępne w danej chwili zadania wraz z dokładnym ich opisem, informacjami na temat tego ile wynosić będzie nasze wynagrodzenie oraz z czym będziemy musieli się zmierzyć. W praktyce przełoży się to na zaoszczędzenie czasu na podróżowaniu z miejsca do miejsca w celu samego aktywowania misji a my będziemy mogli się skupić na istocie Farming Simulator 19 – uprawianiu naszego gospodarstwa! Udogodnieniem będzie brak limitu czasowego na wykonanie zadań oraz możliwość zapisywania bieżącego postępu.

Kolejną nowością jest opcja do wykonywania misji bez wypożyczania sprzętu. Rozwiązanie te ma dwie zalety – po pierwsze, dostaniemy więcej pieniędzy po wykonaniu zadania gdyż oszczędzimy przez brak konieczności płatnego wyleasingowania sprzętu potrzebnego do jego wykonania, a po drugie, inwestując w sprzęt dla naszej farmy będziemy posiadać dodatkowe źródło finansowania – wykonywanie zadań przy użyciu naszego prywatnego sprzętu. Opcja leasingu w dalszym ciągu będzie dostępna – dla osób, które dopiero zaczęły grać i mają ograniczone fundusze lub dla tych, którzy w praktyce chcą zobaczyć jak spisuje się dana maszyna zanim zdecydujemy się na jej kupno.

W FS 19 znajdzie się także nowy typ misji – ścinanie, prasowanie, belowanie. Będą one wymagały od nas wykonania każdego kroku całego procesu, od ścinania trawy poprzez belowanie i ich transport do miejsca docelowego. Misje związane z pieleniem, nawożeniem, zasiewaniem będą teraz oddzielną kategorią. Do dyspozycji zostanie oddany także nowy sprzęt potrzebny do pielęgnowania bardziej rozwiniętych płodów.

Powrót do serii Farming Simulator 19 czeka misje transportowe, w których będziemy proszeni o przewiezienie dóbr z jednego miejsca do drugiego. W FS 17 ich nie było, po 4 latach znowu ujrzymy to w naszej grze. Będzie to także dobry powód aby pozwiedzać nowy świat tworzony w nowym silniku graficznym a dodatkowo – kolejny sposób na zarobienie nieco pieniędzy potrzebnych do rozwijania gospodarstwa.

W trybie multiplayer natomiast będziemy mogli wykonywać misje razem z naszymi przyjaciółmi co pozwoli na wyłonienie najlepszego! Wpisuje się to w kanon zapowiadanych usprawnień trybu wieloosobowego. Misje w Farming Simulator 19 zapowiadają się ciekawie, niezależnie czy planujesz je wykonywać samodzielnie czy w większym gronie online!

Udostępnij ten mod do FS 19


Recoverable fatal error: Object of class WP_User could not be converted to string in /home/pdstrona/domains/fsmods.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 1045